< POLAT Tarım ve Gıda | Olivirgin ve Dilmit Zeytinyağı

                                                                                                                                                             TURKISH  ENGLISH  RUSSIAN  JAPANESE  CHINA  SOUTH KOREA  ARABIA


Ürün ve hizmet kalitesinde, dünya standartlarını hedeflemektedir. Uygun üretimi uygun teknoloji ile gerçekleştirerek kalitesinin sürekliliğini sağlamak için sürekli araştırmakta ve sistemini oluşturan bütün fonksiyonlarını birer birer ele alarak geliştirmektedir. şirketimizde işveren, çalışan ve tedarikçiler tek vücut halinde aynı noktada odaklanmıştır. Bu nokta, müşterinin memnuniyetini en üst seviyede tutma arzusudur.

Üretimde standardizasyon ve kalite güvencesi esastır. Ulusal ve uluslararası standartlardaki gelişmeler yakınen takip edilmekte ve bu gelişmelerin de ötesine geçmek yani kalite güvencesinde önder olabilmek için çalışılmaktadır.
 

 

Ürün çeşitlerimiz arasında Özel Üretim Natürel Sızma, Erken Hasat Natürel Sızma, Taş Baskı Natürel Sızma, Soğuk Sıkım Natürel Sızma, Filtre Edilmemiş Doğal Natürel Sızma ve Organik zeytinyağlarımız bulunmaktadır. Dünyada sağlıklı ve kaliteli bir yaşam için ülkemizin zeytin ve zeytinyağı kalitesini, özelliklerini, insan yaşamı üzerindeki faydalarını tüm dünyaya anlatabilen ve tanıtabilen,  aktif bir dünya şirketi olmaya çalışmaktayız.
 

 
 
LABORATUAR


 


Ürünleri ilk önce Kendi bünyemizde bulunan laboratuarda laboratuar testlerinden geçiriyoruz. Burada çıkan sonuçlara göre kalitesine ayrılarak sabit sıcaklıkta bulunan Krom tank depolarımıza aktarıyoruz

 

ZEYTİNYAĞLARIMIZ


 
ÜRETİMÜrünümüzde önce sağlığı göz önüne alarak en iyi şartlarda üretim yapmaktayız.


BELGELENDİRMEÜrünlerimize ihtiyaca göre bir çok sertifika alabiliyoruz. Bunlardan bazıları Japonya, Amerika ve AB için alınan organik sertifikalarıdır.

 

KALİTE BELGELERİMİZ


 


Bitkisel Yağ Bitkisel Yağlar Bitkisel Yağ Üretimi